وقت سفارت کانادا

بر اساس قوانین جدید مهاجرتی کانادا، تمامی متقاضیان اخذ ویزای کانادا، پیش از اقدام برای انگشت نگاری ملزم به دریافت وقت سفارت هستند. تفاوتی نمی‌کند به صورت آنلاین برای ویزای کانادا اقدام کرده‌ باشید یا از روش مراجعه حضوری. برایبیومتریک کانادا (انگشت‌نگاری) نیاز به وقت سفارت کانادا دارید .

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای ویزای کانادا به دو روش می‌توان اقدام کرد:

ثبت نام آنلاین -مراجعه حضوری به سفارت

بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران و همچنین اعلام وب سایت رسمی سفارت کانادا، روش ثبت نام آنلاین گزینه‌ای به مراتب بهتر، سریع‌تر و قابل پیگیری‌تر در مقایسه با روش مراجع حضوری یا Draft است.

درخواست کنندگان محترم ویزای کانادا چه از طریق ثبت آنلاین و چه از طریق مراجعه حضوری به سفارت نیاز به تعیین وقت سفارت جهت انجام انگشت نگاری را دارند.

همکاران ما در این زمینه به شما کمک میکنند تا در زمان حضور به مراکز وَک بدون معطلی و با تعیین وقت قبلی سفارت پروسه انجام انگشت نگاری را برای شما عزیزان با سهولت و کمترین زمان معطلی انجام دهند.

مدارک لازم جهت تعیین زمان سفارت کانادا

برای رزرو وقت ملاقات در سفارت کانادا نیاز به مدارک چندانی نیست به دو دلیل؛ نخست اینکه در مرحله ثبت نام آنلاین و یا مراجعه حضوری مدارک مدنظر را ارائه داده‌اید و دوم اینکه شما زمانی اقدام به تعیین وقت می‌کنید که تاییدیه برای انگشت‌نگاری توسط آفیسر پرونده برایتان ارسال شده‌ و این  به معنی بررسی مقدماتی مدارک شما بوده است.  بنابراین مدارک لازم  در این ۳ مورد خلاصه می‌شود.

  • تاریخ تولد
  • آدرس ایمیل
  • شماره تماس

در صورتی که تعیین وقت سفارت کانادا را به کارشناسان دپارتمان ویزا و وقت سفارت هومهر سفر ایرانیان سپرده باشید، اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه شماره موبایل خود را باید در اختیار آنها قرار دهید.

تعیین فوری وقت سفارت کانادا توسط هومهر

 شرکت‌ هومهر سفر ایرانیان که سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای مختلف را در کارنامه دارد، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخوردار از دانش روز و همچنین زیرساخت‌های لازم همچون دفاتر برون مرزی و پروازهای اختصاصی می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت کانادا قرار دهد.

شرکت هومهر سفر ایرانیان در حال حاضر در تکمیل خدمات خود و رفاه حال مشتریان محترم، علاوه بر اخذ ویزای  کانادا، خدمات تعیین وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا را در چندین شهر منطقه در دسترس مشتریان خود قرار داده‌است تا متقاضیان محترم بدون کوچکترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

  • وقت سفارت کانادا از آنکارا
  • وقت سفارت کانادا از استانبول
  • وقت سفارت کانادا از دبی
  • وقت سفارت کانادا از ابوظبی
  • وقت سفارت کانادا از تفلیس
  • وقت سفارت کانادا از باکو
  • وقت سفارت کانادا از ایروان

و همچنین وقت سفارت کلیه کشورهایی که به ایرانیان اجازه انگشت نگاری میدهد.

شرکت هومهر سفر ایرانیان باز هم با هدف رفاه هر چه بیشتر متقاضیان، تورهایی اختصاصی را به مقاصد آنکارا، دبی و ارمنستان تعریف کرده است تا خدمات VIP به متقاضیان وقت سفارت کانادا ارائه داده شود.

هزینه خدمات کامل تعیین وقت سفارت کانادا

هومهر سفر ایرانیان با هدف سهولت در امر ویزا برای مسافرین عزیز خدمات اخذ ویزا از مشاوره تا صدور و کلیه خدمات آن را با نازلترین قیمت در اختیار متقاضیان عزیز قرار میدهد.

 

پیکاپ ویزای کانادا با هومهر تراول

خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات شرکت هومهر سفر ایرانیان میباشد که با  هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود. خدمات پیکاپ ویزای کانادا در حال حاضر کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان، گرجستان و آذربایجان را شامل می‌شود.