درباره شرکت هومهر سفر ایرانیان

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری هومهر سفر ایرانیان، برگزار كننده تورهای داخلی و خارجی، فعالیت خود را در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت مسافرتی و گردشگردی آغاز نموده. این آژانس با داشتن اطلاعاتی کامل در زمینه انواع تورهای مسافرتی، با مدیریت حرفه ای و اصولی، پرسنل کار آزموده و متعهد، راهنمایان حرفه ای و در نهایت انجام تمامی تعهدات نسبت به مسافرین عزیز با رعایت اصل مشتری مداری باعث جذب روز افزون تقاضا جهت استفاده از تورهای آژانس مسافرتی و  گردشگری هومهر سفر ایرانیان گردیده است .
موضوع فعالیت شرکت هومهر سفر ایرانیان، فعالیت در زمینه اخذ روادید، تنظیم و انجام مسافرت های گروهی داخلی و خارجی ، ذخیره مکان و هرگونه خدمات گردشگری با رعایت قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

این تجربه و اعتبار با سالها تلاش و کار در این زمینه بدست آمده است. شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری هومهر سفر ایرانیان، دارای پروانه بهره برداری از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری  و همچنین عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران و استان تهران بوده و با تخصص در برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی، آمادگی لازم جهت طراحی تور برای گروههای مختلف بر طبق نیاز مشتریان را دارد .

 و همچنین مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ایران با نام “هومهر سفر ایرانیان” به ثبت رسیده است. گروه ما متشکل از متخصصین بخش اخذ ویزا و کلیه خدمات اخذ ویزا.وقت سفارت عادی و فوری.دعوتنامه معتبر.پیکاپ پاسپورت.اخذ پذیرش و ...مربوط به آن میباشد که شما مسافرین محترم را به بهترین نحو در این زمینه راهنمایی کرده تا به نتیجه مثبت مد نظر دست یابید.

گروه ما متشکل از متخصصین بخش اخذ ویزا و کلیه خدمات اخذ ویزا.وقت سفارت عادی و فوری.دعوتنامه معتبر.پیکاپ پاسپورت.اخذ پذیرش و اقامت و ...مربوط به آن می باشد که شما مسافرین محترم را به بهترین نحو در این زمینه راهنمایی کرده تا به نتیجه مثبت مد نظر دست یابید.همچنین در جهت همراهی با شما مسافرین عزیزهزینه مشاوره با متخصصین ما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

Image