وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

اتباع ایرانی همچون شهروندان بسیاری دیگر از کشورها برای ورود به ایالات متحده نیاز به اخذ ویزای این کشور دارند و در این بین تعیین وقت سفارت آمریکا، نخستین گام در این روند محسوب می‌شود. پس از وقایع آبان ۱۳۵۸ و تعطیلی سفارت و کنسولگری ایالات متحده در ایران، متقاضیان ایرانی ویزا و وقت سفارت آمریکا مجبورند به یکی از کشورهای همسایه که سفارت امریکا در آن‌ها دایر است سفر کرده و امور مربوط به درخواست ویزای خود را پیگیری کنند.

مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا

شرکت هومهر سفر ایرانیان سرویس تعیین وقت سفارت آمریکا را در یکی از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید. مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا با تعیین وقت  و در نهایت با حضور در سفارت آمریکا در کشور موردنظر و مصاحبه حضوری پایان خواهد یافت.

یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه‌ریزی سفر به ایالات متحده امریکا، آگاهی از اولین فرصت موجود برای وقت سفارت کنسولگری موردنظر است. اغلب اوقات فاصله زمانی تا اولین وقت موجود، با توجه به تعداد متقاضیان دریافت ویزا و محدودیت پذیرش کنسولگری موردنظر متغیر است. از این رو کارشناسان هومهر جهت تسریع امر ویزا نزدیکترین و سریعترین تایم فوری ورود به سفارت را به مسافرین ارائه میدهد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا در واقع مدارکی است که پس از تعیین وقت توسط ما و اعلام ان به مسافرین ، باید در روز مقرر به همراه خود به کنسولگری آمریکا ببرد. این مدارک عبارتند از:

کپی صفحه ی اول پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار)

اسکن عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید

فرم پر شده(فرم توسط مشاورین ما به شما ارائه میگردد)

اسکن از صفحه ویزا در صورت داشتن ویزای ایالات متحده در گذشته

مدارک لازم برای روز مصاحبه در سفارت آمریکا

هر متقاضی در روز حضور خود در سفارت آمریکا جهت مصاحبه، باید حتما مدارک زیر را به همراه داشته باشد؛ همانطور که ملاحظه می‌کنید این مدارک با مدارک تعیین وقت سفارت متفاوت است:

 

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت های قبلی

دو قطعه عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید

ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت

مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شوارای اصناف و …

ترجمه سوابق بیمه ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه گذاری دیگر

نامه تمکن به انگلیسی Bank Statement

پرینت شش ماهه لاتین حساب بانکی

 

تاییدیه برگه وقت سفارت

تاییدیه فرم

تاییدیه واریز سفارت

واچر هتل محل اقامت در آمریکا و رزرو بلیط رفت و برگشت

در صورت داشتن دعوتنامه، پر کردن فرم ۱۳۴-I به همراه اصل دعوتنامه

تعیین وقت سفارت آمریکا با هومهر

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری هومهر سفر ایرانیان که سابقه‌ای درخشانی در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن و... را داشته است، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخورداری از دانش روز و زیرساخت‌های لازم هم‌چون دفاتر برون‌مرزی و پروازهای اختصاصی، در تلاش است تا بهترین انتخاب را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت آمریکا قرار دهد.

 

هومهر سفر ایرانیان پیرو تکمیل خدمات خود و رفاه حال مشتریان محترم، خدمات تعیین وقت سفارت آمریکا و پیکاپ ویزای آمریکا را در ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان در دسترس قرار داده ‌است تا متقاضیان محترم بتوانند بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

 

البته لازم به ذکر است که در برخی موارد وقت سفارت آمریکا به درخواست متقاضی در کشورهای اروپایی و کانادا نیز گرفته می‌شود. اما در اینگونه موارد، افسر پرونده این اختیار را دارد تا در کشورهایی به جز کشورهای تعیین‌شده برای متقاضیان ایرانی، با آن‌ها مصاحبه نکرده و یا این‌که به زبان انگلیسی و یا زبان اختصاصی آن کشور با متقاضی مصاحبه نماید.

 

تعیین وقت سفارت آمریکا با هومهر

  • وقت سفارت آمریکا از ترکیه
  • وقت سفارت آمریکا از امارات
  • وقت سفارت آمریکا از ارمنستان