اقامت کانادا

اقامت کانادا

اقامت کانادا میتواند بهترین اتفاق امسال زندگی شخصی و کاری شما باشد، که آینده تان را متحول و رویاهایتان را دست یافتنی کند. اطمینان از آینده، تامین مالی، ثبات شغلی و تامین سلامت روان خانواده، دغدغه فکری بسیاری از افرادی است که امروزه خود را در مسیر مهاجرت و دریافت اقامت کانادا قرار داده اند. خوشبختانه کشور کانادا با شرایط مناسبی که برای ایرانیان به منظور دریافت اقامت فراهم آورده است میتواند جزء بهترین انتخاب ها و دریافت اقامت کانادا از فرصت های دلخواه متقاضیان مهاجرت باشد. کانادا از ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می آید و جزء بزرگترین کشورهای تولیدکننده ی دنیا می باشد. با توجه به فرهنگ های مختلفی که در کانادا وجود دارد، همچنین از بهترین مقاصد برای مهاجرین طلقی میشود. از این رو اقامت کانادا از بهترین برنامه های مهاجرتی برای خانواده ها است. این حقیقت را نیز در نظر داشته باشید که موقعیت اقتصادی ایده آل کشور کانادا، در خصوص مبحث اشتغال و همچنین پایین بودن نرخ بیکاری در این کشور، فرصت بسیار مناسبی را برای کارفرمایان فراهم آورده است تا بتوانند نیروی کار مورد نظر را جذب و نیاز خود را برآورده کنند. این موضوع اطمینان خاطریست برای افرادی که در پی دریافت اقامت کانادا از طریق برنامه های شغلی، سرمایه گذاری، ... هستند. از سوی دیگر، متقاضیان کار و اقامت کانادا میتوانند از این موقعیت عالی بهره مند شوند و به همراه اشتغال به حرفه ی مورد نظر، از شرایط و امتیازات اقامت کانادا نیز استفاده کنند. جالب است بدانیم هر ساله نزدیک به 300,000 نفر نیروی کار خارجی در کانادا مشغول به کار می شوند و اقامت کانادا را دریافت میکنند. همین موضوع باعث میشود این کشور در گروه مهاجر پذیر ترین کشور های دنیا قرار گیرد. بعلاوه کشور کانادا بیش از پیش بر جذب نیروی متخصص بین المللی متمرکز شده است و همین نکته فرصت مناسبی را برای متقاضیان اقامت کانادا فراهم می آورد. اخذ مجوز کار موقت و سپس اقامت کانادا فرآیندی چند مرحله ای است و چندین روش مختلف برای دریافت آن وجود دارد. البته بسته به ملیت، شغل و برنامه ی مهاجرتی مورد نظر فرد متقاضی، ممکن است امکان تسریع در روند دریافت اقامت کانادا وجود داشته باشد. برای انتخاب راه درست در نظر داشته باشیم که در سال های اخیر دولت کانادا توجه بیشتری را به جنبه های اقتصادی و زیر گروه های مربوطه در پرونده ی متقاضیان اختصاص میدهد، در مقایسه با دیگر گروه های مهاجرتی برای اخذ اقامت کانادا. دولت کانادا هرسال، برای تمامی گروه های مهاجرتی جهت درخواست اقامت کانادا ظرفیت مجاز را تعیین و اعلام میکند، چرا شما جزء افرادی نباشید که امسال اقامت کانادا را دریافت میکنید؟

دریافت اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی

ما در کنار شما هستیم، تا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشور کانادا، موضوع خود اشتغالی را با هم بررسی کنیم. معرفی راه های مطمئن و همچنین همراهی شما دوستان در طول این مسیر، تخصص و افتخار ماست. دوستانی که متقاضی اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی در این کشور هستند باید در نظر داشته باشند که کارفرمایان کانادایی جهت استخدام آن ها و شروع مراحل اشتغال باید دلایل کافی برای اثبات این موضوع ارائه دهند که : هیچ شهروند کانادایی و یا افراد دارای اقامت کانادا، با شرایط و تخصص مورد نظر برای پر کردن این موقعیت کاری، هم اکنون در خاک کشور کانادا وجود ندارند و همچنین استخدام نیروی کار غیر کانادایی تأثیر منفی بر بازار کار کانادا نخواهد داشت. همراهی شما برای پاسخگویی به این قبیل سوالات از جمله وظایف ما در موفقیت پرونده ی شماست. یکی دیگر از قوانین خوداشتغالی که دانستن آن خالی از لطف نیست، اجازه ی درخواست مجوز کار بدون داشتن کارفرمای کانادایی است. همچنین در مواردی که فرد متقاضی، اجازه کار خود را دریافت کرده اما هنوز پیشنهاد شغلی مناسبی ندارد، می توان گزینه های دیگری را بررسی و با اطلاعات درست و کافی برای این مهم اقدام نمود. تمامی مسیر خود اشتغالی، از لحظه ی اقدام تا آخرین مرحله ی دریافت اقامت کانادا، تحت نظارت دقیق دولت کانادا شروع و به انجام میرسد، بنابراین توصیه ما برای عزیزان بهره جستن از اطلاعات مشاورین با تجربه می باشد. اکنون به بررسی جزئیات بیشتری درباره ی مبحث خوداشتغالی می پردازیم. ورزشکاران و هنرمندانی که تجربه ی حضور در سطوح بین المللی را دارند، این برنامه ی مهاجرتی میتواند بهترین مسیر برای دریافت اقامت کانادا ی شما و خانواده تان باشد. از امتیازات خوداشتغالی کانادا میتوان به نبودن الزام برای ادامه ی کار در رشته ای که فرد متقاضی از قبل معرفی کرده است اشاره کرد، به عبارتی فرد متقاضی بعد از ورود به کشور کانادا و دریافت مدارک اقامتی می تواند تمامی برنامه های شغلی خود را تغییر داده و مجددا تصمیم بگیرد، بنا به شرایط و صلاح دید خود فعالیت جدیدی را انتخاب نماید. این نکته از ویژگی های مثبت دریافت اقامت کانادا از طریق خوداشتغالی به حساب می آید.

دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری میتواند جزء بهترین راه های مهاجرتی برای شما و خانواده ی محترم تان باشد، اگر در کشور محل زندگی خود صاحب یک کسب و کار و همچنین سابقه ی کار مدیریتی هستید، به عبارتی این برنامه به دنبال جذب افرادی با تجربه کار تجاری و یا مدیریتی می باشد. دریافت مدارک اقامتی پس از شروع پرونده، سرمایه گذاران را تشویق می کند تا شغل و حرفه ی خود را توسعه دهند و با عملکردی مناسب، با بخش های خصوصی هم ارتباط برقرار کرده و از بودجه، راهنمایی و تخصص آن ها نیز در افتتاح و مدیریت فعالیت های تجاری خود بهره مند شوند. هدف از این برنامه، جذب کارآفرینان نوآور خارجی است که باعث ایجاد مشاغل جدید و البته پیشرفت اقتصادی کانادا می شوند. شروع کسب و کارهای نوپا اقامت دائم را برای کارآفرینان مهاجر فراهم می آورد و همچنین کمک میکند تا از ابتدای امر سرمایه گذاری بتوانند به همراه خانواده ی خود در کشور کانادا مستقر شوند. از نکات مثبت طرح دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر به هر دلیلی راه اندازی کسب و کار شما در کانادا ناموفق بود و یا از ادامه ی مسیر صرف نظر کردید، اختلالی در شرایط شهروندی شما ایجاد نمی شود. بسیاری از استان های کشور کانادا به دلیل دارا بودن شرایط لازم، جزء گزینه ها ی مناسب برای شروع یک پرونده ی سرمایه گذاری موفق هستند، اما قبل از هر اقدامی میتوانید اطلاعات به روز شده را درباره ی شرایط و روند کاری هر استان، در بازه ی زمانی مورد نظر، از تیم مشاوران ما پیگیری بفرمائید و الزامات واجد شرایط بودن و مراحل درخواست خود را بررسی و مقایسه کنید. . برای دریافت مشاوره ی تخصصی کاملا رایگان، ابتدا فرم اطلاعات فردی کانادا را پرکرده و منتظر تماس مشاورین ما باشید. آخرین برنامه ی کارآفرینان کبک (سرمایه گذاری) از 15 آگوست 2018 آغاز و تا 31 اکتبر 2019 اجرا شد.(برنامه های مهاجرت تجاری کبک برای افرادی که تجربه کارآفرینی، سرمایه گذاری و یا خوداشتغالی دارند و البته مایل به اقامت در استان کبک نیز هستند از جمله مناسب ترین انتخاب ها در ماه های اخیر بود. کلیه ی متقاضیان این نوع ویزا باید نشان می دادند که می توانند امور اقامت خود را در کانادا به طور کامل از نظر مالی تامین نمایند.) هدف ما ارائه به روزترین اطلاعات در مورد اخذ اقامت کانادا مطابق با شرایط خاص شما است. توجه داشته باشید دوستانی که خواهان دریافت ویزای تحصیلی کانادا هستند می توانند با مراجعه به قسمت ویزای تحصیلی، اطلاعات مفیدی برای دریافت اقامت موقت کانادا جمع آوری و در صورت وجود هر سوالی با ما تماس حاصل نمایند.